Controller

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Jaroměř

Náplň práce

Řízení projektů po ekonomické stránce. Účast v projektových týmech, úzká spolupráce s projektovým manažerem. Evidence nákladů a kontrola ekonomiky výroby forem, včetně správy pohledávek za formy. Kontrola norem, souvisejících parametrů a rentabilit výrobků. Pravidelná komunikace s centrem sdílených služeb v Břeclavi vč. spolupráce na měsíčních účetních uzávěrkách. Zajišťování inventur majetku. Reporting vybraných ekonomických parametrů závodu.

Požadujeme

Vzdělání min. SŠ s ekonomickým zaměřením
Výbornou znalost běžně používaných kancelářských aplikací (zejména Excel)
Analytické uvažování
Praxe v oboru není vyžadována, vhodné i pro absolventy (s výše uvedenými znalostmi)
Samostatnost i schopnost týmové práce
Znalost anglického jazyka výhodou
Odpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme

5 dní benefitního volna navíc
Pružnou pracovní dobu
Možnost homeoffice
Mimořádné finanční odměny a bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné mobilní tarify, i pro rodinné příslušníky
Benefitní systém tzv. Cafeterie
Příspěvek na stravování
Možnost rozvoje a vzdělávání

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx