Group controller

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Břeclav

Náplň práce

Vedení oddělení controllingu pro celou skupinu GUMOTEX zahrnující sedm dceřiných společností, resp. pět výrobních závodů v Česku a na Slovensku
Zodpovědnost za sestavení finančního plánu skupiny GUMOTEX, forecastů a následné vyhodnocení odchylek finančního a provozního hospodaření
Spoluvytváření a rozvoj interního systému reportingu, metodiky pro cenotvorbu a podílení se na přípravě cenových nabídek a provádění propočtů návratnosti investičních projektů a jejich následné vyhodnocení
Úzká spolupráce s finančním ředitelem na dalších ad hoc projektech

Požadujeme

VŠ vzdělání ekonomického směru
Výborná znalost běžně používaných kancelářských aplikací (zejména MS Office)
Analytické uvažování
Praxe v oboru min. 5 let
Zkušenost s řízením kolektivu
Samostatnost i schopnost týmové práce
Znalost anglického jazyka
Výborné organizační schopnosti
Odpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost

Výhodou

Znalost BI systémů

Nabízíme

5 dní benefitního volna navíc
Pružnou pracovní dobu, možnost home office
Mimořádné finanční odměny a bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné mobilní tarify pro vás i vaše rodinné příslušníky
Benefitní systém tzv. Cafeterie
Příspěvek na stravování
Možnost rozvoje a vzdělávání

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx