Inženýr kvality

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Břeclav Jaroměř

Náplň práce

Plánování a realizace kvalitativních procesů pro nové a stávající projekty
Příprava a aktualizace odpovídající dokumentace pro nové i stávající projekty
Spolupráce na prevenci a řízení rizik a trvalém zlepšování
Koordinace reklamačních procesů
Aktivní účast při interních a externích auditech
Komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení kvalitativních otázek
Podpora výrobního procesu

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání technického směru
Znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint)
Aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
Proaktivita, pečlivost, důslednost, spolehlivost, samostatnost
Jistota vystupování, komunikativnost, schopnost prezentace
Odolnost vůči psychické zátěži, ochota učit se novým věcem
ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat

Výhodou

Praktická zkušenost s procesními nástroji (8D, PPAP/VDA2, FMEA, APQP, SPC, MSA)
Znalost požadavků norem ISO 9001, IATF 16949
Praxe v oblasti automobilového průmyslu
Znalost německého jazyka

Nabízíme

Pružnou pracovní dobu
5 dní benefitního volna navíc
Možnost homeoffice
Mimořádné finanční odměny a bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné mobilní tarify, i pro rodinné příslušníky
Benefitní systém tzv. Cafeterie
Příspěvek na stravování
Možnost rozvoje a vzdělávání

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx