Specialista komunikace a marketingu

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Břeclav

Náplň práce

Příprava komunikačních podkladů pro Skupinu GUMOTEX
Zodpovědnost za správu firemních sociálních sítí – tvorba jejich nového obsahu
Spolupráce na přípravě marketingových plánů, kampaních, kreativní spolupráce s týmem obchodních oddělení
Příprava podkladů pro nové katalogy, brožury, vzorníky
Organizace účastí na veletrzích a akcí pořádaných společností
Spoluvytváření a rozvoj intranetu

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
Znalost anglického jazyka
ŘP sk. B
Samostatnost i schopnost týmové práce
Výborné organizační schopnosti, proaktivita
Ochota cestovat
Odpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost

Výhodou

Zkušenosti v grafických programech (CorelDraw, InDesign, PhotoShop apod.)
Praxe s fotografováním pro prezentační účely

Nabízíme

5 dní benefitního volna navíc,
Pružnou pracovní dobu
Možnost home office
Mimořádné finanční odměny a bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
Benefitní systém tzv. Cafeterie
Příspěvek na stravování
Možnost rozvoje a vzdělávání

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx