Správce počítačové sítě – junior

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Břeclav

Náplň práce

Zajištění provozu klíčových IT systémů, infrastruktury a aplikací. Podpora uživatelům, instalace, konfigurace a evidence IT vybavení (PC, NTB, mobilních telefonů a tabletů), správa domény Active Directory, administrace vzdálených lokalit, účast při řešení firemních projektů a spolupráce s externími dodavateli.

Požadujeme

SŠ vzdělání v oblasti IT nebo technickém oboru, případně zkušenosti ze správy počítačové sítě
Znalost operačních systémů MS Windows 10 / 11
Dobré komunikační schopnosti a schopnost jednat s managementem i výrobními techniky
Všeobecný odborný přehled v ICT
Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Flexibilitu při správě vzdálených lokalit Skupiny GUMOTEX v rámci ČR
Flexibilitu a kreativitu při řešení havarijních stavů a mimořádných situací
Systematické plnění úkolů
Ochotu učit se novým věcem za podpory kolegů
Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou

Znalost administrace a provozu počítačové sítě
Znalost správy MS Active Directory
Orientace ve virtualizačních technologiích

Nabízíme

5 dní benefitního volna navíc
Pružnou pracovní dobu
Mimořádné finanční odměny a bonusy
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněný mobilní tarif, i pro rodinné příslušníky
Benefitní systém tzv. Cafeterie
Příspěvek na stravování
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx