Vedoucí TPV / technického oddělení

Typ pozice: Ostatní pozice
Lokalita: Myjava

Náplň práce

Řízení oddělení TPV
Řízení oddělení údržby strojů a forem
Zavádění nových výrobních a pracovních postupů v souladu s požadavky zákazníka
Aktualizace výrobní dokumentace a pracovních postupů
Spolupráce při odstraňovaní chybovosti dílů ve výrobě a hledání nápravných opatření
Pravidelný reporting
Definice layoutů jednotlivých pracovišť
Specifikace a výběr strojních zařízení
Výpočet výkonových norem
Zpracování, realizace a vyhodnocení plánu údržby strojů a zařízení
Zajištění plnění požadavků normy IATF 16949
Zpracování a řízení plánu preventivních kontrol strojů

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání (strojírenské, nebo elektrotechnické)
Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, MS Projekt)
Pokročilá znalost AJ
ŘP sk. B.
Praxe v oblasti automobilového průmyslu nebo ve výrobě plastů
Komunikativnost, organizační schopnosti, rozhodnost, schopnost řešit problémy, odolnost vůči stresu, flexibilita

Výhodou

Znalosti technologie vstřikování plastů

Nabízíme

Pružnou pracovní dobu
Možnost rozvoje a vzdělávání
Příspěvek ze sociálního fondu na regeneraci

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx